Centrum Aktywnego Wypoczynku EKSPEDYCJA

Centrum Aktywnego Wypoczynku Ekspedycja – wyjazdy szkolne

Witamy na stronie internetowej Centrum Aktywnego Wypoczynku EKSPEDYCJA. Jesteśmy nowoczesną firmą, która w niebanalny sposób podchodzi do szeroko pojętej rekreacji i wypoczynku. Nasz zespół tworzą kompetentni i doświadczeni instruktorzy, dla których praca z dziećmi to największa radość. To dzięki ich pomysłowości i zaangażowaniu każdy nasz wyjazd jest bardzo udany, dzieci bawią się doskonale, spędzają czas wolny w ciekawy sposób, a do domu wracają z głowami pełnymi nowej wiedzy i wspaniałych wspomnień. Podczas organizowanych przez nas wyjazdów szkolnych – oprócz możliwości, jakie daje morze czy góry oraz różne ośrodki, w których się zatrzymujemy – na dzieci czeka całe mnóstwo zajęć, które przygotowujemy w taki sposób, aby przede wszystkim rozbudzić zainteresowanie w młodych umysłach. Podczas każdego wyjazdu, zielonej szkoły czy wycieczki szkolnej, mamy dokładnie przygotowany plan zajęć, który wypełnia praktycznie cały dzień i nikt nie będzie się nudził. W planie uwzględnione są oczywiście przerwy na posiłki, które również zapewniamy oraz czas wolny. Naszą działalność opieramy o nowoczesne metody pracy, które wymagają od dzieci twórczego zaangażowania, kreatywności i inicjatywy. Dzięki temu wyjazd szkolny jest dla dzieci przyjemnością połączoną z nauką. Przedstawiamy Państwu profil naszej działalności, mając jednocześnie nadzieję, że odnajdziecie tu to, czego szukacie.

Wycieczki szkolne, kolonie, obozy sportowe – bogata oferta

Nasza działalność to przede wszystkim organizacja turystyki szkolnej, czyli zielone szkoły i wycieczki szkolne. Zimą zajmujemy się wyjazdami narciarskimi, a przez cały sezon prowadzimy szkołę nordic walking w Szczecinie. Wakacje i ferie zimowe to przede wszystkim kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, wśród których są obozy survivalowe, paintballowe, spływy kajakowe, jazda konna i wiele innych interesujących propozycji. Wszystko odbywa się pod okiem doświadczonych instruktorów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego Centrum Aktywnego Wypoczynku. Na stronie znajdziecie również przydatne informacje zarówno dla rodziców, jak i opiekunów. W razie pytań, prosimy o kontakt.