referencje

 

"Opinie zadowolonych klientów: czytaj autentyczne recenzje naszych usług!"


Dzisiaj zakończyliśmy naszą Zieloną Szkołę w Rewalu.
Bardzo dziękujemy Ekipie Ekspedycji (zwłasza Pani Pauli i Panu Piotrowi) za wspaniałe przeżycia: poranne zaprawy ze śpiewem i uśmiechem na ustach, gry i zabawy na plaży, survival, ognisko, dyskotekę, strzelanie z łuku itp., a przede wszystkim za elastyczność i zrozumienie naszych " słonecznych" potrzeb :-). Tak jak poprzednim razem Misja Ekspedycja zakończona 1000% sukcesem.

Do zobaczenia!!!
Klasa IIIA i IIIB z ZSO SP nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Stargardzie

Joanna, nauczyciel ze Stargardu

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą Zieloną Szkołę w Czaplinku!! Dzieciaki bardzo zadowolone i opiekunowie również.  Jeszcze do Was wrócimy!!

Ewelina, nauczyciel z Poznania

Dziękujemy za zorganizowanie zielonej szkoły w Kusym Dworze. Wszystko było idealne. Instruktorzy wspaniale wypełniali swoje obowiązki. Współpraca z nimi była rewelacyjna ! Młodzież jest bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm. Dziękujemy bardzo.

Magdalena

Ogromne podziękowania dla pań: Małgorzaty Worony, Agaty Fir i Ady Kurek za profesjonalna opiekę nad dziećmi z Polsko-Amerykańskiej Prywatnej Szkoły Podstawowej w Szczecinie podczas pobytu na zielonej Szkole w Pogorzelicy ( 1-3 czerwca ). Dziewczyny jesteście świetne !!!! Kreatywne, pomysłowe, zorganizowane !!!! PO PROSTU REWELACJA !!! Dziękujemy

Iwona, nauczyciel ze Szczecina

Chciałam serdecznie podziękować Państwu za zorganizowanie zielonej szkoły w Kusym dworze dla moich wychowanków. Młodzież jest bardzo zadowolona. Bardzo proszę podziękować również gorąco  instruktorom. Są to profesjonaliści w każdym calu. Świetnie radzili sobie z grupami, zapewniając im co rusz to nowe atrakcje. Bardzo łatwo nawiązali kontakt z nimi.  Ośrodek Kusy Dwór przypadł nam do gustu. Plusem był nie tylko teren i jego wyposażenie, ale również wspaniała domowa kuchnia. Zaowocowało to wspaniale spędzonym wypoczynkiem.
Mam nadzieję, że jeszcze będziemy korzystać z Państwa ofert,  i że będą równie atrakcyjne.

Magdalena, nauczyciel z Choszczna

Ekspedycja.eu to profesjonalizm i gwarancja fantastycznej zabawy . Fachowa opieka świetnie przygotowanych i uśmiechniętych instruktorów , pomysły na zajęcia w słońcu i w deszczu , o poranku i wieczorem , fantastyczna zabawa , luz , który absolutnie nie oznacza braku bezpieczeństwa, rozmaitość imprez i zajęć dostosowanych do wieku uczestników - to tylko kilka atutów wyjazdów organizowanych przez Ekspedycję. eu . Dzieci , młodzież , dorośli - w tym nauczyciele i opiekunowie (np. rodzice ) z każdego wyjazdu przywożą masę fantastycznych wrażeń i poczucie , że ta własnie " zielonka " była wyjątkowa ! I za rok pojedziemy na dłużej ... Bo do Ekspedycji. eu się zawsze wraca 

Katarzyna, nauczyciel z Kołbaskowa

Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew...   
A do tego świetnie zorganizowane zajęcia, kreatywni instruktorzy, ośrodek i wyżywienie na poziomie - tak wyglądają zielone szkołyorganizowane przez biuro "Ekspedycja".
Nasz pobyt w Rewalu na pewno będzie niezapomniany ze względu na piękne nadmorskie widoki, cudowną pogodę i fachową organizację. Dzieciom niestraszne były kilometrowe wędrówki po plaży zakończone pluskaniem się w słonej wodzie. Atrakcją był na pewno widok z latarni morskiej, wizyta w Muzeu Wieloryba, czy możliwość zobaczenia ruin kościółka w Trzęsaczu i poznanie legendy tego miejsca. Zajęcia w ośrodku też stanowiły nie lada wyzwanie - baloniada, ćwiczenie umiejętności strzeleckich, nauka tańca nowoczesnego, a dla bardziej kreatywnych - rzeźby z masy solnej. To tylko część atrakcji przygotowanych przez organizatorów wycieczki i z wielkim smutkiem muszę napisać, że...
Przyszedł dzień, w którym już 
rozstać musieliśmy się...
Lidia, nauczysiel ze Szczecina

"Wczoraj, po spotkaniu z Kaszalotem  , wielorybami, rekinami i Piratami " Nasza Ekspedycja " ( Zielona szkoła w Rewalu) została zakończona 10000% sukcesem!!!! Serdecznie dziękujemy za : wspaniałe i ciekawe zajęcia, pyszne jedzenie, wspaniałe ognisko, szałową dyskotekę, miłą - rodzinną atmosferę oraz za cierpliwość i zrozumienie naszych " szczególnych" potrzeb. ; -) "

 Jesteśmy zachwyceni! Serdecznie pozdrawiamy! 
 Klasa III A i III B z ZSO SP nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Stargardzie Szczecińskim.

 "Chętnie bym się podpisała pod wszystkimi opiniami, które zostały napisane o „Ekspedycji”, bowiem wszystko się zgadza. Co prawda, był to nasz pierwszy wyjazd do Czaplinka, ale na pewno nie ostatni. Moi uczniowie są zachwyceni i pełni fantastycznych wspomnień. Uważam, że to właśnie ich opinie najlepiej oddadzą jak wspaniale wspominają Zieloną Szkołę zorganizowaną przez „Ekspedycję”.

Wycieczka wspaniała, wiele ciekawych atrakcji. Każdy dzień był zaplanowany w całości, więc nie mogliśmy się nudzić. Dobre jedzenie, a kadra opiekunów jeszcze lepsza  Pan Kubuś na zawsze pozostanie w moim sercu ♥. „ Alicja Szatanik
Przygoda życia! Mnóstwo nowych przeżyć i doświadczeń. Każdy dzień zaplanowany co do minuty. Przesympatyczni instruktorzy (czyli p. Grzegorz i Kuba), pyszne jedzenie i świetna atmosfera.” Patrycja Rymarkiewicz 

Bardzo mi się podobało. Atmosfera była super, a instruktorzy bardzo przyjaźni i weseli. Będę miło wspominać i pamiętać przez długie lata spędzone w Czaplinku chwile.” Kamila Pawlewicz 

Wycieczka fantastyczna! Każdy dzień był pełen uśmiechu oraz niezapomnianych chwil.”Kinga Mazurek

Świetna Zielona Szkoła! Wiele nowych doświadczeń (np. paintball, zjazd linowy) oraz przeżytych zabawnych chwil. Zapadnie na długo w mojej pamięci  .” Kasia WoźniakJeszcze raz bardzo dziękujemy,
Uczniowie klas III Gimnazjum Publicznego „Pomerania” w Dziwnowie oraz wychowawcy Anna Bojzan i Monika Hołdyńska. 
 

"SP 35 już kolejny raz spędziło wspaniałą przygodęz Ekspedycją. Podczas wycieczki uczniowie nie mieli czasu się nudzić. Ciekawe zajęcia jakie przygotowali organizatorzy sprawiły kolejny raz, że nie zauważyliśmy jak szybko minął czas. Najbardziej podobały nam się zajęcia na kajakach, rowerach wodnych i w kulach do chodzenia po wodzie. Powodzeniem czeszyła się również wspinaczka i strzelanie z łuku. Wiele emocji dostarczyły poszukiwania ukrytych przedmiotów na terenie ośrodka. Można śmiało powiedzieć, że sprawdza się tu edukacja poprzez zabawę i działania ucznia. Polecamy wszystkim gorąco i już zapowiadamy się na kolejne wyjazdy"

Małgorzata, nauczyciel ze Szczecina

"Kolejny raz zabrałam moją klasę na zieloną szkołę z Ekspedycją. I kolejny raz moi uczniowie byli zachwyceni różnorodnościa zajęć, a ja profesjonalizmem prowadzących zajęcia i pomysłowością organizatorów. Każdy dzień był niesamowitą przygodą opartą na sportowych zmaganiach pod bacznym okiem kompetentnych instruktorów, spędzoną w miłej atmosferze i sprzyjających warunkach. 
uczniowie z nieukrywaną radością, satysfakcją z udanej wycieczki szkolnej i smutkiem, że tak szybko się skończyła, wrócili do szkoły... Jeszcze długo wspominali tę zielonkę i opowiadali innym uczniom o swoich wrażeniach.
Pobyt w Czaplinku sprostał ich oczekiwaniom. Na pewno tam wrócą! I ja też"

Agnieszka,
wychowawca ze Szkoły Podstawowej w Czerwonaku

 "W tym rolu przebywaliśmy na Zielonej Szkole w Czaplinku z Ekspedycją. Było rewelacyjnie, dzieci zachwycone i szczęśliwe, mnóstwo zabawy i cudownych wspomnień. Kadra Ekspedycji mega profesjonalnaze świetnym podejściem do dzieci. Organizacja na najwyższym poziomie. Nie był to nasz ostatni wyjazd z Wami. Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy"

Dzieci i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej z Mierzyna
wychowawca Karina

,,Pobyt na zielonej szkole to czysta przyjemność zarówno dla dzieci jak i opiekunów. Fachowość pana Grzegorza i Jego współpracowników robi wrażenie. Każdy dzień starannie zaplanowany, a zajęcia przeprowadzone z największą starannością i dbałością o dobre samopoczucie uczestników. Sprzyja temu rozległy i przepiękny teren, który oferują organizatorzy. W czasie pobytu nie nudziliśmy się nawet chwili. Gorąco polecam wszystkie imprezy organizowane przez EKSPEDYCJĘ. A my osobiście na pewno tam wrócimy"
Anna, nauczyciel z Grzędzic

,,DZIĘKUJEMY za nocną wyprawę z dreszczykiem emocji;-), pokonanie lęków,świetną zabawę oraz mnóstwo pozytywnych wrażeń, a także pyszne jedzenie i miłą atmosferę. Jesteśmy pod wrażeniem kompetencji, organizacji i pomysłowości oraz cierpliwości organizatorów i prowadzących. Pobyt u Was był atrakcyjny i bezpieczny, a nasze oczekiwania i potrzeby w pełni zaspokojone".
Wdzięczni uczniowie kl. II b SP-8 w Policach
oraz wychowawca Aldona

                                                                                                                                     
,,Chcecie spędzić atrakcyjnie czas narażając się na ekstremalne wrażenia przygodowe - chyba tak,  zachęcam więc do skorzystania z oferty "zielonej szkoły" organizowanej przez firmę EKSPEDYCJA. Ta firma to uroczy i przede wszystkim kompetentni instruktorzy Kamila i Grzegorz. Organizują fajny wypoczynek dla uczniów wszystkich szkół poprzez atrakcyne i nowatorskie zabawy - choćby bitwa na kisiel - kiedy tak sie bawiłeś ????, baloniadę - siatkówka na balony z wodą - ale mokra zabawa!!!!, I TO CO JEST PRZERAZAJACE - NIESAMOWITA NOC DUCHÓW W CIEMNYM LESIE
Poza tym, a właściwie przede wszystkim Kamila i Grzegorz prowadzą profesionalne zajecia z samoobrony, na sciankach wspinaczkowych, strzelanie z broni pneumatycznej, miasteczka linowe, jazda samochodem terenowym. Oferte mają bardzo atrakcyjną między innymi dlatego, że "zielona szkoła" jest organizowana na pieknym pojezierzu drawskim. Dostęp do wody umozliwia organizatorom wprowadzenie takich atrakcji jak żaglówka, kajaki, rowery wodne, oraz kula wodna, na którwj nie tylko dobrze bawia sie uczestnicy, ale równiez nauczyciele. Normą jest o czym nie wiem czy wspominać to oczywiście w miedzy czasie, a czasu wolnego jest mało: ognisko, dyskoteka ( albo bal). 
Miałam przyjemność korzystac dwukrotnie z oferty firmy Ekspedycja. Uczniowie z którymi byłam byli zachwyceni. Warunki są bardzo dobre, oferta cenowa atrakcyjna tylko trzeba zadbac o dobry humor i korzystac ze wszelkich atrakcji.  
ZACHĘCAM DO SKORZYSTANIA Z USŁUG KAMILI I GRZEGORZA"
Aneta, 
nauczyciel ze Stargardu Szczecińskiego