o nas

Praca, która stała się sposobem na życie

Wyobraź sobie sytuację, w której robisz to co kochasz, coś,  o czym marzyłeś i co chciałeś robić od zawsze. Nie każdy ma takie szczęście, ale my tak. Turystyka, która jest naszą pasją, stała się również naszym sposobem na życie.

Lata 90-te i okres studiów to złoty  czas, gdzie zdobywaliśmy pierwsze szlify w szeroko pojętej turystyce. Kolonie, obozy, wyjazdy narciarskie - to były chwile, gdzie kształtowały się nasze marzenia.  Studia na wydziale kultury fizycznej, praca w szkole oraz nieprzerwana praca w turystyce spowodowały, że zdecydowaliśmy się zrobić coś naprawdę fajnego. Tak w 2011 roku powstało Centrum Aktywnego Wypoczynku EKSPEDYCJA.

Od samego początku postawiliśmy sobie za cel stworzyć firmę inną niż wszystkie. Zaczęliśmy skromnie, ale od początku na wysokich obrotach, najpierw zielone szkoły, potem wycieczki szkolne. Z czasem zdecydowaliśmy się na wyjazdy narciarskie, kolonie i obozy dla dzieci. Naszym najmłodszym dzieckiem jest największa w Szczecinie szkoła nordic walking oraz sklep z akcesoriami do uprawiania tej dyscypliny. Dziś jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, którego działanie opiera się na sprawdzonych i bardzo wysokich standardach pracy